Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.11.2019 10:00
One Punch Man: A Hero Nobody Knows data premiery
533V

One Punch Man: A Hero Nobody Knows z datą premiery. Saitama przybędzie na początku przyszłego roku

Bandai Namco wreszcie pokazało zwiastun z datą premiery nadchodzącej gry z uniwersum One Punch Mana. Co najlepsze, wcale nie musimy na nią długo czekać.

One Punch Man: A Hero Nobody Knows to gra, która bez wątpienia znajdzie swoją niszę. Na produkcję czekają wszyscy fani mangi i anime, które w satyryczny sposób przedstawiają zmagania superbohaterów ze złoczyńcami, które znamy z wielu dzieł kultury popularnej. 

Wreszcie kilka miesięcy od zapowiedzi, po licznych zwiastunach, materiałach z rozgrywki i ogłoszeniach odnośnie do nowych postaci, dostaliśmy wideo, które zdradza datę debiutu gry. W popularnych bohaterów przyjdzie nam się wcielić już 28 lutego 2020 roku

Tytuł, od innych podobnych produkcji, odróżniać ma jego założenie. Nie zawsze będziemy walczyć, aby pokonać bohatera. Często będą to pojedynki "na przetrzymanie". Zmuszeni będziemy do czekania na przybycie potężnego Saitamy, który rozprawi się z przeciwnikiem przy pomocy... Jednego uderzenia!

Najnowsze zwiastun, prócz daty premiery, przedstawia także trzy zupełnie nowe postaci, które nie były wcześniej prezentowane. Są to Stinger, Metal Knight oraz Melzargard! Ah, jest jeszcze specjalna wersja Saitamy (Dream Version), która przyodziana została w pidżamę. Sprawdźcie sami:

Więcej o tej grze przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: https://www.dualshockers.com/one-punch-man-release-date-announcement/

Tagi: Bandai Namco One Punch Man: A Hero Nobody Knows Spike Chunsoft