Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.02.2020 11:20
Final Fantasy VII Remake Sephiroth
1299V

Final Fantasy VII Remake. Twórcy prezentują złego Sephirotha

Square Enix zaprezentowało kolejną, piątą postać, z jaką przyjdzie nam obcować w nadchodzącym odświeżeniu kultowej, siódmej części Final Fantasy.

Final Fantasy VII Remake zbliża się wielkimi krokami, a pierwsza część z zaplanowanych zadebiutuje już na początku kwietnia. Nie dziwi więc, że promocja przyspiesza i choć grono fanów jest już ogromne, to stale się powiększa, albowiem produkcja zdaje się prezentować wyjątkowo wysoki poziom. 

Square Enix pokazywało nam w ubiegłym roku sylwetki postaci na ciekawych grafikach oraz krótkich klipach. Teraz, po przerwie, dorzucają bonusową jednostkę. Mowa o antagoniście zwanym Sephiroth. Legendarny żołnierz został uznany za zmarłego podczas sekretnej misji w Shinrze, ale... Okazuje się, że przeżył w niewiadomy sposób. 

Podobnie, jak wcześniej, prócz krótkiego zwiastuna, na którym możemy oglądać złoczyńcę w akcji, udostępniono dwie tapety: na komputery oraz smartfony. Model rzeczonej postaci, podobnie jak poprzednich, prezentuje wyjątkowo wysoki poziom. 

Aby pobrać obie tapety, wystarczy wejść na oficjalną stronę produkcji, gdzie znajdziemy również innych bohaterów, którzy byli prezentowani wcześniej. Zwiastun możecie natomiast obejrzeć we wpisie, który pojawił się na koncie gry, na Twitterze. Warto przypomnieć, że ta zadebiutuje już 10 kwietnia

 https://twitter.com/finalfantasyvii/status/1232681977771368449?s=20

Więcej o tym tytule możesz przeczytać na naszym portalu:

Źródło: https://ffvii-remake.square-enix-games.com/en-us/downloads/#wallpapers

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix