Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.12.2019 08:45
Final Fantasy VII Remake Barret
1328V

Final Fantasy VII Remake zaprezentowało Barreta. Przywódca Avalanche robi wrażenie

Po tym, jak tydzień temu mogliśmy zobaczyć prezentację Clouda, teraz przyszła pora na kolejnego bohatera. Zobaczcie, jak wypada Barret!

Final Fantasy VII Remake zadebiutuje pierwszym epizodem w marcu przyszłego roku i bez dwóch zdań będzie jedną z ważniejszych premier na przełomie całego 2020. Square Enix wreszcie odda w ręce graczy tak bardzo wyczekiwaną, odnowioną wersję kultowej gry. 

Choć do premiery jeszcze sporo czasu, to twórcy chcą już teraz podsycić oczekiwania. Po tym, jak pod koniec listopada przedstawiono nam głównego bohatera- Clouda Strife'a, przyszła pora na kolejną postać. Drugi w kolejce był przywódca ugrupowania Avalanche, Barret Wallance. Ludzi z jego zespołu łączy ten sam cel- zniszczyć Korporację Shinra. 

Oprócz krótkiego materiału wideo, na którym możemy zobaczyć świetnie odnowioną postać (pod względem graficznym), twórcy dorzucili nam także dwie tapety do pobrania- na PC oraz urządzenia mobilne. Muszę przyznać, że ta na smartfony wypada bardzo estetycznie i zjawiskowo. Każdy fan umięśnionego bohatera powinien się w taką zaopatrzyć. 

Aby je pobrać, wystarczy wejść w link podany w poniższym wpisie i wybrać odpowiednią dla siebie rozdzielczość grafiki. W tym samym miejscu, jeśli przegapiliście wcześniej, można nabyć także wersję z Cloudem. Co więcej, za kilka dni pojawi się najpewniej Tifa Lockhart, ale o tym jeszcze poinformujemy.

Więcej o tym tytule możesz przeczytać na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix