Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.12.2019 09:00
Final Fantasy VII Remake Tifa
1803V

Final Fantasy VII Remake. Twórcy prezentują prześliczną Tifę

Square Enix zaprezentowało kolejną, trzecią już postać, z jaką przyjdzie nam obcować w nadchodzącym odświeżeniu kultowej, siódmej części Final Fantasy.

Final Fantasy VII Remake zbliża się wielkimi krokami, a premiera pierwszej części gry będzie miała miejsce już w przyszłym roku. Square Enix świetnie prowadzi kampanię reklamową, dzięki czemu na debiut projektu oczekują zarówno najwięksi, oddani fani cyklu, jak i ci, którzy pierwszy raz zetkną się z przygodami Clouda.

Square Enix kontynuuje prezentowanie bohaterów z nadchodzącej gry. Na przełomie listopada i grudnia mogliśmy przyjrzeć się głównemu protagoniście, tydzień temu zaprezentowano przywódcę grupy Avalanche, Barreta, a dziś możemy rzucić okiem na zjawiskową Tifę

Podobnie, jak ostatnimi razy, prócz krótkiego zwiastuna postaci, udostępniono także dwie tapety do pobrania (jedną na PC i jedną na smartfony). Należy pochwalić zespół twórców, albowiem modele bohaterów prezentują się świetnie. Liczba detali, o które zadbano, robi kolosalne wrażenie.

Aby je pobrać, wystarczy wejść w link podany w poniższym wpisie i wybrać odpowiednią dla siebie rozdzielczość grafiki. Jeśli przegapiliście wcześniejsze akcje, to w tym samym miejscu możecie pobrać materiały z Cloudem i Barretem. Najprawdopodobniej za tydzień otrzymamy też ostatniego bohatera: Aerith Gainsborough.

Więcej o tym tytule możesz przeczytać na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Final Fantasy VII Final Fantasy VII Remake SCEE square Square Enix