Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.12.2019 08:45
Final Fantasy VII Remake Aerith Gainsborough
947V

Final Fantasy VII Remake. Urocza Aerith zachwyca na zwiastunie i grafikach

Square Enix zaprezentowało czwartą  postać, z jaką przyjdzie nam obcować w nadchodzącym odświeżeniu kultowej, siódmej części Final Fantasy. Serię materiałów z bohaterami gry zwieńczyła Aerith.

Final Fantasy VII Remake nadciąga nieubłaganie, albowiem premiera pierwszej części gry będzie miała miejsce już w przyszłym roku. Square Enix świetnie prowadzi kampanię reklamową i to trzeba przyznać. Przez ostatnie tygodnie skrupulatnie przedstawiali nam kolejnych bohaterów produkcji. 

W cyklu prezentacji mogliśmy dotychczas oglądać Clouda Strife'a, Barreta Wallace oraz Tifę Lockhart. Teraz dodano także Aerith Gainsborough. Urocza dziewczyna to pracowita kwiaciarka, która sprzedaje i żyje w slumsach Midgaru. Nie jest jednak zwykłą osobą, albowiem... Potrafi słyszeć głosy planety!

Square Enix, jak w poprzednich przypadkach, prócz krótkiego zwiastuna postaci, udostępniło także dwie tapety do pobrania (jedną na PC i jedną na smartfony). Aby je pobrać, wystarczy wejść w link podany w poniższym wpisie i wybrać odpowiednią dla siebie rozdzielczość grafiki.

Final Fantasy VII Remake zadebiutuje już 3 marca 2020 roku, wyłącznie na PlayStation 4.

Więcej o tym tytule możesz przeczytać na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix