Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.02.2020 10:15
Nintendo Switch eshop w lutym
966V

Nintendo wypuściło nowe podsumowanie wideo. Sprawdźcie, jakie tytuły trafiły na Switcha w lutym

Nintendo wypuściło materiał, który podsumowuje największe tytuły, które trafiły do sklepu w minionym miesiącu! Najgorętsze premiery lutego przypomniane w ciekawym wideo.

Nintendo przeżywa ostatnio świetny okres, a Switch sprzedaje się niezwykle dobrze. Same gry także wzbudzają ogromne zainteresowanie, albowiem bardzo przypadają do gustu graczom. Nie ma w tym nic dziwnego, albowiem granie w przenośnej formule daje masę nowych możliwości. 

Luty był zdecydowanie uboższy w premiery od stycznia i najprawdopodobniej marzec również wypadnie lepiej. Nie oznacza to jednak, że minione tygodnie nie obfitowały w dobre premiery. Dostaliśmy przecież Florenceciekawe The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics, a także świetną, odnowioną wersję Devil May Cry 3: Dante's Awakening.

Nintendo postanowiło podsumować największe premiery z eShopu na spocie wideo. Zdecydowanie warto poświęcić półtorej minuty na zapoznanie się z nim, albowiem może się okazać, że na Waszych kupkach wstydu pojawią się nowe pozycje. Sprawdźcie sami, jakie debiuty mogły Was ominąć: 

Więcej wiadomości ze świata Nintendo:

Źródło: YouTube

Tagi: Capcom Capcom Production Studio 1 Devil May Cry 3: Dante's Awakening