Wiedźmin 3 z „najbardziej autentycznym” doświadczeniem na Switchu. Gracze mogą pobrać polską lokalizację

News
10532V
Wiedźmin 3 z „najbardziej autentycznym” doświadczeniem na Switchu. Gracze mogą pobrać polską lokalizację
Iza Łęcka | 29.02.2020, 00:30

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest dostępny na Nintendo Switchu, a CD Projekt RED kolejny raz wsłuchuje się w prośby graczy. Udostępniono polską lokalizację dla wszystkich, gdyż według samych zainteresowanych – polski dubbing oferuje najlepsze doświadczenie.

Wiedźmin 3: Dziki Gon świętuje sukcesy na platformie Nintendo. CD Projekt RED za sprawą Saber Interactive musiało dokonać kilku cięć, by zapewnić grę na jednym kartridżu – dzięki temu już w momencie uruchomienia gry, nie potrzeba pobierać dodatkowych danych.

Twórcy podjęli decyzję o zmniejszeniu dostępności lokalizacji, dlatego też niektórzy gracze nie mogli doświadczyć produkcji po polsku. Jak się jednak okazuje, dla wielu fanów Wiedźmina to właśnie nasza rodzima lokalizacja oferuje „najbardziej autentyczne” doświadczenie – poproszono więc deweloperów o udostępnienie plików do pobrania.

Teraz wszyscy posiadacze Nintendo Switchów mogą ściągnąć polskie napisy oraz dubbing – całość zajmuje 2,1GB. Najpewniej nie każdy zgadza się ze stwierdzeniem, że dubbing z Polski jest tym „najlepszym”, ale wiele wskazuje na to, że CD Projekt RED zareagowało na powtarzające się sugestie i prośby sympatyków Geralta.

Najnowsza aktualizacja będzie również znakomita dla graczy, którzy nie mieszkają w Polsce, a chcą zagrać w Wiedźmina 3: Dziki Gon na Nintendo Switchu wsłuchując się w polski dubbing.

Wiedźmin 3 PL

Na naszym serwisie przeczytacie również inne wiadomości o Wiedźminie:

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2020/02/the_witcher_3_polish_language_pack_dlc_is_now_available_on_switch

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych