Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.02.2020 00:31
Wiedźmin znamy aktora Vesemira
8888V

Wiedźmin 2 od Netflix - Vesemir obsadzony. Znamy aktora, który wcieli się w doświadczonego wiedźmina

Choć początkowo wszystko na to wskazywało, otrzymaliśmy właśnie potwierdzenie, że to nie Mark Hamill wcieli się w serialowego Vesemira w "Wiedźminie" na platformie Netflix. 

"Wiedźmin" bardzo przypadł do gustu fanom i nie można czuć zaskoczenia, że coraz więcej aktorów chce dołączyć do obsady świeżej produkcji od Netflixa. Choć niedawno poznaliśmy kilka nowych nazwisk, które pojawią się w obsadzie drugiego sezonu, to najbardziej czekano na to jedno konkretne. 

Fani wciąż śledzili wiadomości, aby tylko poznać nazwisko aktora, który wejdzie w buty serialowego Vesemira. Wszystko wskazywało na to, że będzie nim Mark Hamill, aktor najbardziej znany z roli Luke'a Skywalkera w filmach ze świata Gwiezdnych Wojen. 

Teraz wiemy już, że to nieprawda. Netflix ogłosił, iż najbardziej doświadczonym i najstarszym znanym wiedźminem będzie Kim Bodnia. Obsadzenie roli przez właśnie tego Pana skomentowała showrunnerka "Wiedźmina", Lauren Schmidt Hissrich:

Podziwiam go za świetne występu w filmach takich jak "Killing Eve" oraz "The Bridge" i nie mogę się doczekać, aż tchnie siłę, wytrwałość i ciepło w postać Vesemira, który będzie integralną częścią naszego nadchodzącego sezonu.

Jakie jest Wasze zdanie na temat kastingu? Widzicie aktora w roli doświadczonego mentora, czy uważacie, że Hamill lepiej sprawdziłby się w tej roli? Dajcie znać w komentarzach! 

Więcej o serialu przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://deadline.com/2020/02/the-witcher-kim-bodnia-joins-season-2-cast-netflix-fantasy-drama-1202870799/

Tagi: geralt netflix Vesemir wiedźmin