Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.02.2020 18:23
outriders
636V

Outriders z dwoma nowymi gameplayami przedstawiającymi dwie klasy postaci

Na kanale portalu Game Informer pojawiły się dwa nowe materiały przedstawiające dwie klasy postaci, będące dostępne w grze Outriders.

Na kanale Game Informer pojawiły się dwa nowe materiały, które przedstawiają dwie klasy postaci wdrożone przez rodzime studio People Can Fly do gry Outriders. Oprócz ukazania klas postaci możemy obejrzeć nowe urywki z gameplayu, rzucające nowe spojrzenie na produkcję od warszawskiego zespołu. 

Pierwszą klasą jest Trickster, czyli oszust, którego główną bronią jest strzelba. Jest on dosyć mobilną postacią, potrafiącą, jak sama nazwa wskazuje, oszukać wrogów - w błyskawicznym tempie potrafi się do nich teleportować, a następnie ich unieruchamiać. 

Drugi materiał przedstawia kolejną klasę postaci - tym razem przedstawiono Pyromancera, postać, która uwielbia ciepłe spotkania z przeciwnikami. Jego domyślne bronie będą strzelać ogniem, a umiejętności potrafią podpalić nawet opancerzonych przeciwników.

Outriders jest zapowiedziany na bieżący rok - produkcja od rodzimego studia zadebiutuje na komputerach osobistych, Xboksie One, PlayStation 4 oraz konsolach nadchodzącej generacji - PlayStation 5 oraz Xboksie Series X.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Game Informer

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix