Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2020 20:37
Outriders trójka bohaterów
534V

Outriders otrzyma zróżnicowane giwery. Zobaczcie „najdziwniejsze legendarne” bronie

Esencją wszystkich looter shooterów jest zbieranie różnorodnych broni. Twórcy Outriders zapewnią ciekawe zabawki i najnowszy materiał pokazuje kilka dziwacznych giwer.

Outriders to najnowsza produkcja rodzimego People Can Fly, które ma kilka miesięcy, by przekonać do swojego nowego IP szerokie grono odbiorców. Deweloperzy są przekonani, że oferują coś więcej niż konkurencyjne looter shootery – studio obok konkretnego strzelania i umiejętności chce zapewnić także porządną fabułę.

Jak to będzie wyglądać? Swoje wrażenia z gry przedstawił już Roger, który zaprezentował także naszej społeczności porządny gameplay, ale teraz możemy spojrzeć na kilka dziwacznych broni. Dla przykładu Thunderbird pozwoli nam nie tylko strzelać do rywali za pomocą standardowej amunicji, ale dodatkowo otrzymamy możliwość przyzwania porządnych błyskawic.

Materiał pokazuje także kilka dodatkowych scen z gry i Outriders może okazać się ciekawą propozycją na długie, jesienne wieczory. Dużym atutem pozycji jest bez wątpienia wskoczenie jednocześnie na dwie generacje – przynajmniej od początku next-genów otrzymamy dostęp do ciekawej strzelanki.

Sprawdźcie inne informacje o People Can Fly:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix