Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2020 21:49
Outriders
1135V

Outriders. Gramy w nową produkcję twórców People Can Fly. 20 minut gameplayu

People Can Fly od lat pracuje nad Outriders i  jest zdecydowanie największą produkcją przygotowywaną przez rodzime studio. Deweloperzy zdecydowali się na pełną prezentację gry i nasza redakcja miała okazję zapoznać się z dużym kawałkiem tytułu – sprawdźcie w akcji Rogera.

People Can Fly przygotowało takie produkcje jak Painkiller, Bulletstorm oraz Gears of War: Judgment, to jednak za sprawą współpracy ze Square Enix, deweloperzy opracowują największą grę w swojej historii. Nie jest to przypadek, ponieważ zespół został znacząco rozbudowany – choć część pracowników odeszło, to studio zostało rozszerzeone o kolejne oddziały. People Can Fly przejęło między innymi pracowników z Ubisoft Reflections i Sumo Digital (do oddziału w Newcastle) oraz z CI Games (do zespołu w Rzeszowie). W czerwcu ubiegłego roku potwierdzono otwarcie czwartego zespołu – szefem People Can Fly New York został David Grijns i w zespole znajdują się deweloperzy z Avalanche Studios, Activision Blizzard, Ninja Theory czy Eidos Montreal.

Outriders zapowiada się naprawdę dobrze, a fani looter shooterów powinni szykować się na miesiące rozgrywki – autorzy już zapowiedzieli, że ich produkcja trafi na rynek pod koniec roku i będzie dostępna na dwóch generacjach. Jest to dobra wiadomość, ponieważ People Can Fly nie zamierza dzielić społeczności.

Gameplay z Outriders – Polacy szykują konkretny looter shooter!

Twórcy przerwali lata milczenia i zaprezentowali w tym tygodniu pełny zwiastun. People Can Fly pracuje nad sieciowym RPG nastawionym na kooperację, w którym gracze będą zbierać się w trzyosobowe zespoły i wyruszą na liczne misje. Chcecie się przekonać, jak wygląda czysty gameplay z tytułu Polaków? Sprawdźcie nasz gameplay. Roger pojawił się na specjalnym pokazie, podczas którego zapoznał się z dużym wycinkiem gry.

Nasz naczelny – jako wierny fan Azjatek – postanowił wykorzystać bogaty edytor, by przygotować... Za chwilę zobaczycie. Roger podczas testów zachwalał między innymi możliwości tworzenia postaci, ale nie ukrywa również, że przez całą rozgrywkę dobrze się bawił.

Przeczytajcie także nasz playtest: 

Outriders. Graliśmy w nową grę People Can Fly i wyczuwamy potencjał na kolejny polski hit!

Sprawdźcie inne informacje o People Can Fly:

Tagi: gameplay Outriders People Can Fly square enix