Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2020 17:51
Shadow of the Tomb Raider PS4
3064V

Shadow of the Tomb Raider w bardzo dobrej cenie na PS4. Sony przedstawiło Ofertę Tygodnia

Sony nie zdecydowało się tym razem na dużą promocję, ale gracze zainteresować się Ofertą Tygodnia, do której trafiła ostatnia przygoda Lary Croft. Shadow of the Tomb Raider w specjalnym wydaniu jest dostępne w bardzo dobrej cenie.

Shadow of the Tomb Raider zadebiutowało we wrześniu 2018 roku i gra zebrała oceny na poziomie 77-82%. Jest to trzecia część współczesnej trylogii Lary Croft, której w zasadzie największym problemem jest brak wyraźnych nowości względem poprzednich historii. Twórcy korzystali ze znanych elementów, próbowali zaproponować kilka dodatków, ale w ostateczności wielu graczy oraz dziennikarzy narzekało właśnie na brak innowacji na odpowiednim, oczekiwanym poziomie.

Jeśli mimo wszystko chcecie zapoznać się z przygodą, to na PlayStation Store ruszyła Oferta Tygodnia, dzięki której kupicie produkcję w dobrej cenie. Jest to Definitive Edition, więc obok gry otrzymacie także: siedem grobowców, całą broń, stroje i umiejętności.

Niestety, aktualnie Square Enix nie zdradza planów dotyczących stworzenia nowej przygody Lary Croft. Według oficjalnych informacji, Crystal Dynamics i Eidos Montreal wspólnie pracują nad Marvel's Avengers.

Shadow of the Tomb Raider w Ofercie Tygodnia

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: PlayStation Store

Tagi: Eidos Montreal promocja ps4 Shadow of the Tomb Raider Square Enix