Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2020 23:59
Assassins Creed Syndicate za darmo w Epic Games Store
2310V

Assassin's Creed Syndicate za darmo! Pobierajcie grę Ubisoftu i Faeria

Assassin's Creed Syndicate jest od dzisiaj dostępny za darmo. Produkcja Ubisoftu pozwala poznać ciekawą historię umiejscowioną w Londynie, a dodatkowo zainteresowani wrzucą na listę Faeria. To wszystko w ramach promocji Epic Games Store.

Nie możemy w ostatnich dniach narzekać na oferty przygotowane przez Epic Games Store. Do godziny 17:00 mogliśmy wrzucić na listę Kingdom Come Deliverance, a teraz cyfrowy sklep oferuje za darmo Assassin's Creed Syndicate. Produkcja Ubisoftu zadebiutowała w 2015 roku i zebrała oceny na poziomie 74-78%. Twórcy zaprosili graczy do Londynu w epoce wiktoriańskiej – gracze podczas opowieści mogli doświadczyć rewolucji przemysłowej.

Jest to jeszcze Assassin's Creed „starej daty”, ponieważ dużych zmian doświadczyliśmy dopiero w następnej odsłonie – Assassin’s Creed Origins zadebiutował w 2017 roku i deweloperzy otrzymali dodatkowy rok na rozbudowę systemów – ale mimo wszystko warto poznać tytuł, który jest od dzisiaj dostępny bez dodatkowych kosztów.

Assassin's Creed Syndicate za darmo

Drugą produkcją dostępną w ramach promocji Epic Games jest Faeria – twórcy z Abrakam przygotowali połączenie karcianki ze strategią. Gra zadebiutowała w 2017 roku i osiągnęła w recenzjach dobre 81%. Jest to na pewno dobra opcja dla graczy, którzy liczą na coś nowego i chcą zapoznać się z wciągającą rozgrywką.

Faeria za darmo

Oba tytuły możecie wrzucić na listę do 27 lutego, jednak nie odkładajcie tej przyjemności na później – akurat tym razem Epic Games zaoferowało dwie interesujące produkcje, którymi warto się zainteresować.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: Epic Games Store

Tagi: Assassin's Creed Syndicate Assassin's Creed: Syndicate Epic Games Epic Games Store Faeria za darmo