Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2020 17:05
Predator: Hunting Grounds
1409V

Predator: Hunting Grounds wypróbujemy na PS4. Sony zaprasza na otwarty weekend i reklamuje wersję z PC

Sony zapowiedziało właśnie otwarty weekend z Predator: Hunting Grounds. Gracze na PS4 otrzymają szansę sprawdzenia sieciowej produkcji, która skupia się na asymetrycznych pojedynkach z predatorem w roli głównej.

Predator: Hunting Grounds zostało zapowiedziane przez Sony na ubiegłorocznym State of Play. Nie jest to wysokobudżetowa produkcja AAA, jednak Sony nawiązało współpracę z 20th Century Fox jeszcze przed kupieniem wytwórni przez Disney. Za grę odpowiada studio IllFonic.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Predator Hunting Grounds będzie dostępne do wypróbowania od 27 do 29 marca. Gracze na PlayStation 4 i PC będą mogli wspólnie sprawdzać pozycję – studio zadba o cross-play, ale warto podkreślić, że posiadacze PS4 muszą posiadać aktywny abonament PS Plus.

Podczas wydarzenia sprawdzimy wyzwania solowe oraz połączymy się z trzema innymi graczami i rozpoczniemy rywalizację. Deweloperzy ostatnie miesiące spędzili nad tym, by zapewnić odpowiednie doświadczenie – w tytule mamy znaleźć sporo smaczków związanych z serią Predator.

Małą zajawkę nadciągających atrakcji zobaczycie poniżej. Zwiastun jest ciekawy z jeszcze jednego powodu – na oficjalnym materiale Sony pojawia się logo Epic Games Store... Firma wspomina także o edycji na PC na blogu.

Sprawdźcie kolejne związane z Sony:

Tagi: Illfonic Predator: Hunting Grounds Sony Interactive Entertainment