Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2020 17:12
Resident Evil 3 Capcom
4854V

Resident Evil 3 na rozgrywce i porównaniu. Gra wygląda genialnie i wkrótce otrzymamy demo

Resident Evil 3 będzie jedną z najważniejszych gier następnych tygodni. Dzisiaj możemy spojrzeć na świeży gameplay oraz konkretne porównanie tytułu – produkcja wygląda fantastycznie. Capcom zapowiedział również opublikowanie wersji demonstracyjnej.

Capcom jest gotowy do zaprezentowania nowych fragmentów z Resident Evil 3 (2020). Gra trafi na rynek już na początku kwietnia i dzisiaj możemy potwierdzić – deweloperzy szykują demo. Nie znamy jeszcze daty opublikowania wycinka, ale możecie mieć pewność, że poinformujemy Was o wszystkich szczegółach demonstracji.

Dzisiaj możemy także potwierdzić, że nowy Resident Evil 3 jest znacznie większy od pierwowzoru. Twórcy rozbudowali ulice Raccoon City, dodali wiele nowych obszarów, a niektóre zostały odpowiednio powiększone. W mieście znajdziemy między innymi nowe sklepy, rozbudowaną stację metra oraz zupełnie nowy odcinek kanałów. 

Jill posiada nowy ruch (R1 + lewy analog), dzięki któremu bohaterka może uniknąć przeciwników. Gra nadal stawia na wymagającą zabawę i dostęp do amunicji będzie bardzo ograniczony – autorzy mają zachęcać do wykorzystywania środowiskowych pułapek. Deweloperzy ponadto nie zapomnieli o modyfikacjach broni.

Nemesis jest „większy, silniejszy i bardziej wytrzymały” niż kiedykolwiek, a podczas zabawy zmierzymy się także z innymi przerażającymi bestiami – jeśli macie problem z wyzwaniami, to możecie sprawdzić Assist Mode, który pozwoli regenerować zdrowie, oferuje więcej amunicji i karabin.

Możecie także sprawdzić sieciowy tryb z RE3:

Warto spojrzeć także na poniższe wiadomości: 

Źródło: Capcom

Tagi: Capcom Resident Evil 3 (2020)