Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2020 17:41
FIFA 20 Copa Libertadores
4218V

FIFA 20 otrzyma dużą, darmową aktualizację. EA zdradza szczegóły Copa Libertadores

Electronic Arts w ubiegłym roku zapowiedziało dużą aktualizację do FIFA 20. Wydawca właśnie zdradził szczegóły nowości – gracze otrzymają dostęp do pełnego Copa Libertadores. Pliki już wkrótce trafią na nasz sprzęt.

Seria FIFA nieczęsto otrzymuje duże i bezpłatne aktualizacje, ale już wkrótce posiadacze FIFA 20 ściągną pliki związane z Copa Libertadores. Międzynarodowe rozgrywki klubowe pomiędzy najlepszymi klubami piłkarskimi Ameryki Południowej oraz Meksyku zostaną zaprezentowane przez EA Sports.

Rozgrywki grupowe tegorocznego sezonu rozpoczną się 3 marca i w tym dniu pobierzemy pliki do najnowszej Fify. Twórcy zapewnią CONMEBOL Libertadores Tournament Mode, w którym otrzymamy możliwość wcielenia się w legendarne zespoły – takie jak: River Plate, Boca Juniors, Flamengo, Racing Club, C.A. Independiente, Millonarios, Fluminense i Universidad Católica, a podczas rozgrywki poprowadzimy zespoły do upragnionego zwycięstwa.

W Kick Off sprawdzimy CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana oraz CONMEBOL Recopa – wszystkie trzy turnieje pojawią się także w karierze, gdzie deweloperzy zadbali o odpowiednią strukturę rozgrywek i prezentację meczów.

Także FIFA 20 Ultimate Team otrzyma zawartość związaną z Copa Libertadores.

FIFA 20 Copa Libertadores 1

FIFA 20 Copa Libertadores 2

Sprawdźcie kolejne informacje związane z Electronic Arts i serią FIFA:

Źródło: EA Sports

Tagi: Copa Libertadores EA Sports Electronic Arts FIFA 20