Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2020 14:00
Lekcje FIFA 20
2642V

Lekcje w FIFA 20 dla każdego? Mistrz świata nauczy strzelać za 158 zł

FIFA 20 wciąż angażuje graczy z całego świata i niektórzy starają się zarobić na swoich umiejętnościach. Tekkz zdobył już kilka cennych trofeów, a teraz chce nauczać młodych adeptów sztuki Fify, jak grać w produkcję EA Sports.

Każda kolejna odsłona serii FIFA cieszy się dużym zainteresowaniem, a niektórzy gracze mają okazję brać udział w poważnych turniejach i czerpać ze swojej pasji duże profity. Jedną z takich osób jest Donovan 'Tekkz' Hunt, który dołączył do akademii GamerzClass i sprzedaje lekcje za 40 dolarów (około 160 zł) – choć trzeba podkreślić, że jest to promocja z 49 dolarów (194 zł).

Zainteresowani za tę kwotę otrzymają 16 lekcji wideo od pięciokrotnego mistrza FIFA Ultimate Team, które zaoferują kompletną wiedzę na temat FIFA 20 i zapewnią znaczący wzrost umiejętności.

Tekkz podkreśla, że „ten kurs całkowicie zmieni twój sposób myślenia o FIFA” i gracze mogą liczyć nie tylko na podstawowe informacje, ale otrzymają także wiedzę, jak strzelać chamskie gole, które sprawią, że szczęki przeciwników będą na długo przyklejone do podłogi.

Jest to w zasadzie normalne, że e-sportowcy próbują wykorzystać swoją wiedzę, ale w Sieci nie brakuje mieszanych opinii dotyczących praktyk Tekkza. Co Wy sądzicie o takim sprzedawaniu wiedzy?

Sprawdźcie kolejne informacje związane z Electronic Arts i serią FIFA:

Źródło: Fnatic Tekkz

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20 Fnatic Tekkz Tekkz