Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.02.2020 11:00
Final Fantasy VII waży ponad 100GB
1146V

Final Fantasy VII Remake będzie ogromną grą. Projekt ma zająć 100 GB miejsca na dysku

W Sieci pojawiło się zdjęcie wycinka okładki nadchodzącej, odnowionej wersji siódmej części serii Final Fantasy. Zdradza ono, jak duża możemy potrzebować miejsca na naszych dyskach. 

Choć Final Fantasy VII Remake zostało opóźnione, to premiera pierwszej części będzie miała miejsce już za około 1.5 miesiąca. Wszyscy fani oryginalnego wydania z wypiekami na twarzy wyczekują tego jednego dnia w kwietniu, gdy ponownie będą mogli wcielić się w ukochanych bohaterów. 

Informacja, która właśnie pojawiła się w Internecie, może okazać się dla wszystkich bardzo przydatna. Wiedzieliśmy już wcześniej, że pierwsza część projektu będzie tak duża, iż ukaże się na dwóch dyskach Blu-Ray. Teraz dowiedzieliśmy się, ile miejsca może w rzeczywistości zająć. Jak możemy wyczytać na skanie okładki, gra ma ważyć 100 GB. 

Nie jest to bynajmniej zaskoczenie, albowiem tak ogromne rozmiary są coraz częściej spotykane. Nie trzeba wcale daleko szukać, a wystarczy przypomnieć sobie, ile zajmują Call of Duty: Modern WarfareDestiny 2. W gruncie rzeczy nawet Final Fantasy XV wraz z dodatkami przekroczy trzycyfrową liczbę wymaganych gigabajtów. 

Oznacza to jednak, że już sama pierwsza część może być, zgodnie z zapowiedziami Square Enix, wielkości jednego, pełnego tytułu. Pozostaje czekać do 10 kwietnia, a potem wsiąknąć na całego w ten piękny, fantastyczny świat. Czas rezerwować przestrzeń dyskową!

Warto przeczytać również:

Źródło: https://wccftech.com/final-fantasy-vii-remake-file-size/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix