Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.02.2020 13:20
Stadia z nowymi tytułami
518V

Stadia poszerza ofertę. W usłudze pojawiły się cztery kolejne tytuły

Stadia przedstawiła cztery nowe produkcje, które trafią do usługi. Ponownie nie dostajemy ogromnych tytułów, choć same gry są powszechnie dobrze oceniane. 

Usługa streamingu gier od Google miała, czego by nie mówić, bardzo trudny start. Oczywiście nie ma sensu szukać winnych naokoło, albowiem jak pokazują najnowsze działania w zakresie GeForce Now- można dobrze rozwijać ten segment rynku

Giganci nie zamierzają się jednak poddawać i stale uzupełniają listę gier, aby dobić do liczby 120, które obiecano na ten rok. Najnowszymi tytułami, które zostały potwierdzone, iż dołączą do oferty Stadii, są: 

Dla tych, którzy nie mieli okazji obcować z serią, dwie pierwsze odsłony są produkcjami skupiającymi się na eksploracji podziemi i cechuje je styl nawiązujący do metroidvanii. SteamWorld Heist to strategiczna gra turowa, a najnowsza, SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech, łączy w sobie elementy gier karcianych i RPG. 

Pisząc to, należy wspomnieć, że żadna z powyższych produkcji nie otrzymała jeszcze oficjalnej daty premiery w usłudze od Google. Ciężko więc wyrokować, kiedy jej posiadaczom przyjdzie zagrać. Poniżej możecie sprawdzić zwiastuny wszystkich odsłon, przygotowane specjalnie z okazji zapowiedzi na Stadię.

Przeczytaj także inne informacje na temat usługi:

Źródło: https://community.stadia.com/t5/Stadia-Community-Blog/Dig-into-new-adventures-with-SteamWorld-coming-soon-to-Stadia/ba-p/15637

Tagi: Image Image & Form SteamWorld Dig