Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2020 20:45
Serious Sam Collection
889V

Stadia ujawniła nowe gry – na liście jest polski tytuł. Część graczy narzeka na jakość produkcji

Stadia zaprezentowała zestaw nowych produkcji, ale lista nie jest wyjątkowo rozbudowana. W dodatku gracze narzekają na zestawienie, ponieważ przedstawione tytuły nie prezentują oczekiwanej jakości. Pewną ciekawostką jest jednak fakt, że według Google – Baldur’s Gate 3 trafi na rynek do końca 2020 roku.

Stadia ma w 2020 roku znacząco rozbudować marny katalog produkcji, jednak wciąż brakuje nam konkretnych dat premier. Firma na szczęście tym razem nie zmusza graczy do czekania na jakiekolwiek informacje i otrzymaliśmy dzisiaj wstępną listę nowości.

Google potwierdza, że wkrótce na Stadii zagramy w 5 nowych produkcji:

  • Lost Words: Beyond the Page - na początku na Stadii
  • Panzer Dragoon: Remake
  • Serious Sam Collection
  • Stacks on Stacks (on Stacks) - na początku na Stadii
  • Spitlings - na początku na Stadii

Jak widać firma podkreśla swoją czasową ekskluzywność, ale nawet w tej sytuacji część graczy narzeka na jakość gier. Nie są to produkcje AAA od najważniejszych zespołów deweloperskich na świecie – wśród głosów pojawiają się porównania tytułów do mobilnych produkcji.

Pewną ciekawostką jest Panzer Dragoon: Remake – jak wiadomo to polski Forever Entertainment otrzymał licencję na przygotowanie nowej wersji kultowego Panzer Dragoon. Za stworzenie portu na Stadię odpowiada MegaPixel Studio.

Poniżej możecie sprawdzić zwiastuny nowych gier. Google opublikowało także listę pozycji, które zdaniem firmy trafią na rynek w 2020 roku: DOOM Eternal, Get Packed, Orcs Must Die! 3, Baldur’s Gate 3... Ten ostatni tytuł jest tutaj sporym zaskoczeniem.

Stadia 5 nowych gier

Warto spojrzeć:

Źródło: https://community.stadia.com/t5/Stadia-Community-Blog/New-games-coming-to-Stadia/ba-p/15052

Tagi: Google google stadia nowe gry stadia stadia