Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.02.2020 10:15
Temtem świetny wynik
458V

Temtem ze świetną sprzedażą. Rozeszło się ponad pół miliona kopii "sieciowych Pokemonów"

Najnowsza produkcja wydana przez Humble Bundle, będąca odpowiedzią na zapotrzebowanie graczy odnośnie do sieciowych pojedynków z małymi stworkami, sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. 

Temtem to bardzo ciekawy i nietypowy projekt, który zadebiutował pod koniec stycznia bieżącego roku. Za stworzenie go odpowiedzialne jest studio Crema, a sama gra miała być odpowiedzią na wołania fanów, którzy domagali się czegoś na wzór "sieciowych Pokemonów". 

Jak się okazuje, droga obrana przez twórców rzeczonej pozycji była bardzo dobra. Ogłosili oni właśnie, za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze, iż gra rozeszła się w liczbie ponad pół miliona kopii. Potrzebowano na to zaledwie miesiąca od premiery! Oczywiście jest to wynik daleki od tego, jaki osiągają Pokemony, ale bardzo dobrze rokuje na prace ekipy z Crema. 

Z okazji tak dużego sukcesu studio obiecało, że już niedługo wypuszczą do Internetu mapę rozwoju gry, która pokaże, co czeka nas w najbliższych miesiącach i co zaplanowano, aby ulepszać swój projekt, a także przyciągać nowych graczy. Wiemy, że szykowane są kolejne mapy i mechaniki, więc pozostaje czekać! 

Inne informacje o tym tytule:

Źródło: Twitter

Tagi: Crema humble bundle Temtem