Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.01.2020 11:09
Temtem
1321V

Temtem powalczy z marką Pokemon. Premiera na Steam i obiecujące zwiastuny

Humble Bundle nie sprzedaje już tylko gier- firma ma wielkie ambicje wydawnicze i chce powalczyć z Nintendo dzięki projektowi pt. Temtem.

Temtem ma być odpowiedzią na ogromny sukces Pokemonów. W grze szykowanej od wielu lat przez studio Crema, która żywot rozpoczęła jako kickstarterowy projekt, wcielamy się w trenerów sympatycznych stworków, które oczywiście - tak jak w poksach - musimy najpierw złapać a później trenować i wystawiać do walk z innymi trenerami na arenach.

Temtem dorobiło się wczoraj trailera w stylu anime. To oczywiście kolejna próba konkurowania z Pokemonami, które jak wiadomo swój ogromny sukces zawdzięczają kolejnym odcinkom japońskiego serialu animowanego z Ashem w roli głównej.

Oprócz tego otrzymaliśmy w ostatnich dniach gameplayowe zwiastuny, skupione przed wszystkim na temacie turowej walki i rozwoju mocy/hodowania nowych stworków w Temtem. Wszystkie szczegóły dotyczące tych operacji znajdziecie poniżej.

Premierę Temtem w wersji Early Access na PC zaplanowano na dzisiaj. Tytuł zostanie odblokowany w tej formie na Steam już w najbliższych godzinach. Gra trafi też w późniejszym terminie na PS4, XOne oraz Switch.

Tagi: Crema Humble Bundle Temtem