Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2019 14:55
Bohaterka Outriders
712V

Outriders prezentuje najważniejsze informacje o grze. Poznajcie fakty

People Can Fly chce mieć pewność, że każdy zainteresowany pozna wszystkie najważniejsze informacje o Outriders. Polacy przygotowali rozbudowany materiał ujawniający szczegóły dotyczące nowego IP.

Outriders zostało zapowiedziane na konferencji Square Enix podczas tegorocznego E3. Jest to wielki projekt People Can Fly, nad którym pracuje ponad 200 deweloperów. Polskie studio rozwija zupełnie nowe IP.

Outriders zaprezentowany. Nowa gra People Can Fly na intrygującym zwiastunie

Outriders zapowiada się na kapitalną produkcję. Za tytuł odpowiadają twórcy Bulletstorma, którzy mieli także okazję rozwijać serie Gears of War oraz Painkiller. Jest to bez wątpienia świetna rekomendacja, która powinna sprawić, że produkcja trafia na listę „warto pamiętać”.

Najnowszy materiał podsumowuje informacje dotyczące gry. W Outriders niezwykle ważnym elementem jest tajemniczy „sygnał”, który sprowadza bohaterów na planetę. Akcja rozgrywa się w Enochu i autorzy podkreślają, że jest to „depresyjne i brutalne miejsce”.

Podczas zabawy otrzymamy możliwość pełnej personalizacji bohatera, a każdą misję rozegramy w trzyosobowej kooperacji – studio pozwoli na dowolne i szybkie dołączanie do zabawy w każdym momencie. W trakcie wydarzeń zmierzymy się z najróżniejszymi stworzeniami – planeta jest pełna potężnych stworów.

Niestety, nie znamy ostatecznej daty premiery, ale możecie mieć pewność, że Outriders zawędruje na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, a premiera odbędzie się w 2020 roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix