Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2020 14:26
Animal Crossing: New Horizons
649V

Animal Crossing: New Horizons bez tajemnic. Nintendo zaprasza na Nintendo Direct

Nintendo Direct dotyczący Animal Crossing: New Horizons odpowie na wiele trudnych pytań i pozwoli graczom zapoznać się z nowym ekskluzywnym tytułem przygotowanym dla Nintendo Switcha. Zobaczcie wydarzenie, podczas którego otrzymamy informacje o grze i zobaczymy świeży gameplay.

Animal Crossing: New Horizons miało trafić na rynek pod koniec 2019 roku, ale Nintendo nie chciało przemęczać swoich pracowników i pozwoliło deweloperom na pracowanie w normalnym trybie – wpłynęło to ostatecznie na datę premiery i spowodowało małe problemy firmy na giełdzie. Teraz mamy pewność, że tytuł już wkrótce trafi na półki sklepowe.

Nintendo ponownie zdecydowało się na Nintendo Direct, które odpowie na trudne pytanie i pozwoli graczom przygotować się na nadciągające atrakcje. Wydarzenie poświęcone Animal Crossing: New Horizons rozpocznie się o godzinie 15:00 i będzie trwać 25 minut.

Jest to prawdopodobnie ostatnia taka szansa na zapoznanie się z tytułem, który jest bez wątpienia najważniejszą grą Nintendo w pierwszych miesiącach 2020 roku. Firma wciąż nie potwierdziła, kiedy zdradzi plany na kolejne miesiące, ale możemy mieć nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zostanie zapowiedziany duży Direct, podczas którego zobaczymy kolejne gry zmierzające na Switcha.

Premiera Animal Crossing: New Horizons odbędzie się 20 marca.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z Nintendo Switchem:

Tagi: Animal Crossing: New Horizons Nintendo