Iza Łęcka Iza Łęcka 19.02.2020 07:30
Wiedźmin 3 porównanie
4945V

Wiedźmin 3 wygląda znacznie lepiej na Nintendo Switch. Sprawdźcie pełne porównanie oprawy

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał dużą aktualizację poprawiającą oprawę. Twórcy zadbali o nowe efekty i dodali do gry opcję przerzucania stanów rozgrywki pomiędzy dwoma platformami. Najnowsze porównanie dobitnie udowadnia jak solidną pracę wykonało Saber Interactive.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafił na Nintendo Switcha i już ten debiut jest uważany przez wielu graczy za spore dokonanie. Saber Interactive od początku zapewniło produkcji szereg ustawień, które pozwoliły dostosować oprawę. Twórcy po premierze nie zakończyli prac nad tytułem, a najnowsza aktualizacja wprowadza dodatkowe możliwości.

Już wczoraj pokazywaliśmy wstępne porównanie oprawy, a obecnie możecie sprawdzić dokładniejsze zestawienie, podczas którego są włączane i wyłączane poszczególne ustawienia. Trzeba przyznać, że Saber Interactive nie zawiodło doprowadzając Wiedźmina na platformę Nintendo – jestem przekonana, że ten zespół jeszcze wielokrotnie zaskoczy graczy przerzucając kolejne tytuły na Switcha.

Czy tylko ja mam wrażenie, że to najwyższy czas na Wiedźmina i Wiedźmina 2 na konsolach aktualnej generacji? Wielu sympatyków uniwersum chętnie zapoznałoby się z przygodami wykreowanymi przez CD Projekt RED na współczesnych konsolach.

Sprawdźcie inne wiadomości o Wiedźminie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED porównanie porównanie grafiki Wiedźmin 3: Dziki Gon