Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2020 20:49
Red Wings: Aces of the Sky
654V

Red Wings: Aces of the Sky zaoferuje klasyczne doświadczenie. Zwiastun wygląda nieźle

Jeszcze w tym roku gracze wylecą w przestworza, by wziąć udział w wielu zaciętych bitwach osadzonych w czasach I wojny światowej. All in! Games zaprezentowało aktorski zwiastun i trzeba przyznać, że materiał wygląda nieźle.

Red Wings: Aces of the Sky to dynamiczny arcade, który został przygotowany przez krakowski All in! Games. Twórcy zaproponowali aktorski zwiastun zapowiadający zabawę – gracze otrzymają szansę wskoczenia w samoloty bojowe i staną po stronie Trójporozumienia lub Trójprzymierza.

„W 1917 roku Manfred von Richthofen został dowódcą eskadry myśliwskiej Jagdstaffel 11. Pod jego dowództwem jednostka przyjęła kilku z najlepszych niemieckich pilotów. Również z tego okresu pochodzi przydomek von Richthofena, czyli Czerwony Baron (ang. Red Baron). Dominującym kolorem malowań samolotów w jednostce był bowiem czerwony. 102 lata później historia Czerwonego Barona powraca w nowym zwiastunie aktorskim Red Wings: Aces of the Sky.”

Powyższymi słowami deweloperzy zapowiadają akcję oraz najnowszy zwiastun, który przygotowuje śmiałków do nadciągającej akcji. Twórcy nie tylko zadbali o odpowiednie wprowadzenie do zabawy, ale pozwalają spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki.

W Red Wings: Aces of the Sky nie zabraknie historycznych maszyn, które zostały przygotowane z dbałością o drobne szczegóły. Podczas rozgrywki będziemy zdobywać punkty umiejętności, a cała historia zostanie przekazana w komiksowym stylu. Studio zaproponuje graczom odrobinę historii, ponieważ w tytule otrzymamy szczegóły prawdziwych pilotów z czasów I wojny światowej.

Gra w pierwszej kolejności zadebiutuje konsoli Nintendo Switch.

Poznajcie kolejne gry, w które zaangażowany jest All in! Games:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: All in! Games Red Wings Red Wings: Aces of the Sky trailer zwiastun