Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2020 14:32
Steam Epic Game Store Fuck
6694V

Steam nie lubi Epic Games Store i podkreśla to w opisie: „Fuck Epic Games Store” [Aktualizacja #1]

Walka Steam vs. Epic Games Store to nie tylko kwestia dodatkowej ikonki. Działania Epic Games najwidoczniej nie podobają się przedstawicielom Valve, którzy postanowili podkreślić to w opisie strony. Aktualnie brzmi on: „Fuck Epic Games Store”.

Nie często jesteśmy świadkami takiej sytuacji. Po wpisaniu w Google „Steam store” na samej górze zobaczycie link „Welcome to Steam”, który otrzymał podpis: „ FU؜C؜K EPIC GAMES STORE”.

Na początku informację przedstawiła redakcja PC Games N, ale jeszcze przed godziną w polskiej wersji wyszukiwarki pojawiały się normalne szczegóły strony Valve. Najwidoczniej aktualizacja została dokonana na całym świecie i teraz wszyscy widzą bezpośredni komunikat.

Za opis strony jest odpowiedzialny oczywiście autor, jednak nie możemy mieć pewności, czy ktoś w Valve miał dzisiaj bardzo zły dzień i postanowił pokazać swoje niezadowolenie zmieniając te kilka słów. Pewnie za kilka godzin sprawa zostanie naprawiona, a w najlepszej sytuacji Steam wyda komunikat o „niespodziewanym bugu”, ale mimo wszystko wygląda to dość zabawnie.

Co ważne – od startu Epic Games Store wielu graczy korzysta z hasztagu „#fuckepicgames”, by podkreślić nim swoje niezadowolenie z przejmowania kolejnych tytułów przez Epic Games.

Steam Store

[Aktualizacja #1]

Prawdopodobnie przez błąd w opis strony Steam została dodana recenzja jednego z użytkowników, który postanowił wyrazić swoje niezadowolenie z późnej premiery Metro Exodus na Steam. Mimo wszystko sprawa jest bardzo dziwna, bo dopiero teraz pojawia się taki błąd.

Steam Epic Game Store Fuck 2

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.vg247.com/2020/02/19/steam-google-description-fuck-epic-game-store/

Tagi: Epic Games epic games store steam Valve