Iza Łęcka Iza Łęcka 18.02.2020 12:30
Far Cry 5
3030V

Seria Far Cry w promocji. Wielkie światy Ubisoftu z rabatami 60% i 80%

W następnych miesiącach Ubisoft zaprosi graczy do zwiedzania nowego świata przepełnionego oprychami, a jako dobre przetarcie szlaków możecie wykorzystać możliwość pohasania po już wcześniej debiutujących światach. Seria Far Cry trafiła do tygodniowej promocji na Steam –  możemy mówić o sporych rabatach.

Ubisoft od wielu lat rozwija serię Far Cry, która w ostatnich latach cieszy się niesłabnącą popularnością zaskarbiając sobie oddane grono graczy. Far Cry 5 było jedną z najchętniej kupowanych gier 2018 roku na terenie Stanów Zjednoczonych, co tylko zachęca francuskiego wydawcę do rozbudowywania uniwersum o kolejne przygody. Jeszcze w tym roku na rynku powinna zadebiutować nowa odsłona, jednak zanim otrzymamy konkretną zapowiedź, możemy skorzystać z promocji na Steam.

Dzięki ofercie na platformie Valve skorzystacie z dużych rabatów – niemal wszystkie tytuły zostały przecenione o 60%, a Far Cry Primal jest dostępny 80% taniej. Zapowiada się znakomita okazja na pobieganie po wielkich światach, nadrobienie historii i przygotowanie się na nadciągającą opowieść.

Niestety, aktualnie nie wiemy, w jakie okolice tym razem zabierze nas Ubisoft, ale w nowej lokalizacji pewnie nie zabraknie intensywnych doznań i sporo akcji, odbijania kolejnych obozów, zbierania kompanów oraz charyzmatycznego antagonisty.

Gry z serii Far Cry w promocji

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/seria-far-cry-w-promocji-na-steamie-3/

Tagi: far cry gry w promocji promocja seria far cry Ubisoft