Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2020 18:20
Assassin's Creed Syndicate
10710V

Assassin's Creed Syndicate już wkrótce za darmo. Szykujcie się na londyńską historię

Jeszcze w tym tygodniu zainteresowani gracze za darmo pobiorą Assassin's Creed Syndicate. Tytuł będzie dostępny w promocji Epic Games Store – firma tym samym zaproponuje klientom aż dwie produkcje.

Assassin's Creed: Syndicate trafił na rynek w 2015 roku i produkcja została umiejscowiona w wiktoriańskim Londynie. Twórcy skupili się na przygotowaniu opowieści skupionej na rewolucji przemysłowej. Historia zebrała oceny na poziomie 74-78% i zaoferowała główny wątek na blisko 19 godzin.

Assassin's Creed Syndicate za darmo!

Teraz możemy potwierdzić, że Assassin's Creed Syndicate będzie dostępny za darmo. Jeszcze w tym tygodniu nastąpi zmiana darmowych produkcji w Epic Games Store i obok wcześniej zapowiedzianego Faeria, pobierzemy także tytuł Ubisoftu.

Jest to przyjemna niespodzianka, ponieważ ponownie Epic Games zaoferuje graczom pozycję z segmentu AAA, która choć może i nie podbiła rankingów serii, to jednak entuzjaści otwartych światów mogą zapoznać się z opowieścią.

Assassin's Creed Syndicate pobierzecie za darmo od 20 lutego. Do tego czasu możecie wrzucić na listę Kingdom Come Deliverance i Aztez.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: Assassin's Creed: Syndicate Ubisoft Ubisoft Quebec City