Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2020 01:00
Kingdom Come Deliverance za darmo!
5761V

Kingdom Come Deliverance za darmo! Pobierajcie świetnego RPG-a

Kingdom Come Deliverance jest od dzisiaj dostępny za darmo. Średniowieczny RPG trafił do promocji Epic Games, więc teraz wszyscy zainteresowani mogą bez dodatkowych kosztów zapoznać się z historią Henryka.

Kingdom Come: Deliverance zadebiutowało w lutym 2018 roku. Gra zyskała przychylność fanów gatunku, ale wielu graczy zarzucało deweloperom niedopilnowanie istotnych elementów – tytuł miał problemy z wydajnością oraz błędami. Studio wzięło się do pracy i przez kolejny miesiące nie tylko rozbudowywało pozycję oferując kolejne rozszerzenia, ale także zadbało o usunięcie niedogodności.

Kingdom Come Deliverance za darmo!

Epic Games zaskoczyło zapowiadając rozdanie Kingdom Come Deliverance. Gra nadal cieszy się dobrym zainteresowaniem, potrafi sporo kosztować nawet na promocjach, więc na pewno znajdą się chętni, którzy zdecydują się zapoznać z historią – szczególnie biorąc pod uwagę liczne poprawki oraz w zasadzie samą skalę tytułu. Główny wątek Kingdom Come Deliverance zajmuje około 40 godzin, a chcąc poznać wszystkie atrakcje przygotowane przez deweloperów spędzicie przy sprzęcie ponad 120 godzin. W swoim czasie tytuł w wersji na PC zebrał oceny na poziomie 76%, ale weźcie pod uwagę, że deweloperzy usunęli wiele błędów, z którymi mierzyli się dziennikarze.

Kingdom Come Deliverance możecie pobrać za darmo do 20 lutego, ale nie jest to jedyna darmowa gra, która jest dostępna od dzisiaj. Epic Games oferuje także Aztez – jest to hybryda gatunku beat 'em up i strategicznej gry turowej, która osadzona w świecie imperium Azteków. Twórcy połączyli wymagające pojedynki w czasie rzeczywistym z rozbudową imperium. Tutaj główny wątek ukończycie po około 4 godzinach, a produkcja zebrała średnią ocen na poziomie 81%.

Aztez za darmo!

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: Epic Games

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance Warhorse Studios