Iza Łęcka Iza Łęcka 18.02.2020 15:00
Rabaty dla Graczy promocja na sprzęt
2182V

Komputery, monitory i sprzęt dla graczy do 1000 zł taniej w Media Expert. Rabaty dla Graczy! z okazji IEM 2020

Media Expert coraz prężniej szykuje się do jednej z największych imprez gamingowych odbywających się w naszym kraju. Z okazji Intel Extreme Masters 2020 rozpoczęła się promocja na laptopy, monitory, komputery gamingowe i inny sprzęt dla graczy – zaoszczędzić można nawet do 1000 złotych.

Jeżeli od jakiegoś czasu planujecie zakup nie tylko next-genów, ale i innego sprzętu do grania, to w Media Expert ruszyła kolejna odsłona promocji „Rabaty dla Graczy!”. W niższych cenach będzie można zdecydować się na laptopy i akcesoria z rabatem do 500 złotych, a monitory do grania zgarnąć będziecie mogli nawet do 400 złotych taniej. Łącznie przecenionych jest kilkadziesiąt produktów - laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów i akcesoriów gamingowych. Na szczególną uwagę zasługuje rabat w wysokości 1000 złotych na komputer MSI Infinity Intel Core i-5 z kartą graficzną GeForce GTX 1660.

Media Expert jest oficjalnym partnerem Intel Extreme Masters 2020 w Katowicach, gdzie w katowickim Spodku od dnia 29 lutego do 3 marca odbędzie się światowy finał międzynarodowego turnieju w CS: GO oraz StarCrafta II. Z okazji tego święta graczy już teraz możecie zdecydować się na zakupy sprzętu w niższych cenach.

Promocję zapowiedział Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

„Atrakcyjne ceny na urządzenia, które pozwalają rozwijać pasję i umiejętności polskich graczy to element świętowania naszego oficjalnego udziału w Intel® Extreme Masters 2020. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony mediaexpert.pl. W elektromarketach wszystkie produkty, biorące udział w promocjach dla graczy oznaczone są specjalnymi wywieszkami.”

Wszelkie dostępne produkty możecie sprawdzić na stronie Media Expert – promocja „Rabaty dla Graczy!”.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić inne promocje:

Źródło: https://www.mediaexpert.pl/lp,sprzet-gamingowy-dla-wymagajacych-graczy

Tagi: media expert Promocje rabaty dla graczy sprzęt dla graczy