Wymień starą konsolę na nową! Promocja Media Expert na IEM Katowice 2020

Promocje gier
21758V
Wymień starą konsolę na nową! Promocja Media Expert na IEM Katowice 2020
Wojciech Gruszczyk | 04.02.2020, 19:03

Media Expert zaprasza graczy na Intel Extreme Masteres 2020. W Katowicach będziemy świadkami wielkiego święta, a gracze otrzymają dodatkową szansę skorzystania ze specjalnej akcji „Rabaty dla Graczy!”. Poznajcie szczegóły.

Intel Extreme Masteres 2020 w Katowicach będzie wielkim świętem graczy. Media Expert dołączył do grona partnerów nadchodzącego IEM i firma postanowiła z tej okazji przygotować specjalne oferty dla graczy – od 4 lutego do 1 marca 2020 roku będziemy świadkami licznych promocji.

Firma nie ukrywa wielkiego zadowolenia z reprezentowania swojej marki na Intel Extreme Masters, ponieważ w Katowicach odbędą się mecze na najwyższym poziomie – profesjonaliści zawalczą nie tylko o wieczną sławę, ale także pulę nagród wynoszącą zawrotne pół miliona dolarów.

Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert, skomentował akcję następującymi słowami:

„Jesteśmy zachwyceni, że po raz pierwszy dołączamy do tego wyjątkowego święta gamingu i chcemy ten fakt godnie celebrować. W związki z tym, przygotowaliśmy dla polskich graczy szereg atrakcyjnych propozycji. Od początku lutego ruszamy z akcją wymiany starych konsol na nowe z wysokimi rabatami. Warto też regularnie zaglądać na stronę mediaexpert.pl, bowiem przeceny i specjalne akcje sprzedażowe będą trwały przez cały luty. W elektromarketach wszystkie produkty, biorące udział w promocjach dla graczy oznaczone będą specjalnymi wywieszkami”

Na dobry początek gracze mogą „wymienić starą konsolę na nową”. Do 29 lutego trwa promocja, dzięki której zainteresowani mogą wymienić Xboksa 360, PlayStation 3, Xboksa One lub PlayStation 4 na Xboksa One S z pakietem gier NBA 2K20 i GTA V lub PlayStation 4 Pro z rabatem w wysokości aż 350 złotych.

Wszystkie szczegóły promocji znajdziecie na witrynie Media Expert.

Źródło: Media Expert

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper