Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2020 14:33
Diablo
13123V

Diablo na Netflix potwierdzone przez prezesa Activision Blizzard. Overwatch także otrzyma serial

Blizzard i Netflix mogą szykować się do dużych ogłoszeń. Prezes Activision Blizzard potwierdził prace nad serialem Diablo, który trafi na platformę streamingową. Nick van Dyk pracował także nad historią w uniwersum Overwatch.

Już w 2018 roku pojawiła się pierwsza plotka o współpracy Blizzarda z Netflixem, na mocy której miał zostać przygotowany serial w uniwersum Diablo. Najwidoczniej informatorzy nie kłamali, ponieważ wzmianka o produkcji pojawiła się na profilu Linkedin prezesa Activision Blizzard – Nick van Dyk zajmuje się dywizją filmowo-telewizyjną i jego zadaniem jest dostosowanie IP do potrzeb filmu i telewizji.

Na jego profilu znajdziecie informacje o pracach nad Diablo dla Netflix i serialu animowanym Overwatch:

Diablo Netflix

Nick van Dyk został producentem wykonawczym produkcji dla platformy Netflix, która właśnie znajduje się w pre-produkcji.... A dodatkowo z „partnerem kreatywnym” przygotował i sprzedał animowany serial z serii Overwatch

Jeszcze nie znamy szczegółów dotyczących premier, ale bardzo możliwe, że jeszcze w tym roku zobaczymy serial w świecie Diablo – może to być dobra zajawka przed nadciągającym Diablo 4. Blizzard mógłby nawet stworzyć dobre wprowadzenie do nowej historii.

Sprawdźcie także kolejne informacje związane z Blizzardem i Activision:

Źródło: https://www.engadget.com/2020/02/17/rumors-resurface-diablo-overwatch-animated-series/

Tagi: diablo netflix Nick van Dyk Overwatch