Iza Łęcka Iza Łęcka 07.02.2020 08:55
Diablo Immortal
3495V

Diablo Immortal to „autentyczne i głębokie doświadczenie” serii. Blizzard pracuje nad wieloma grami mobilnymi

Blizzard na ubiegłorocznym BlizzConie pominął temat Diablo Immortal, ale produkcja wciąż powstaje. Podczas przedstawiania wyników finansowych potwierdzono zadowalający odbiór gry, która zbiera pochwały od pierwszych testerów.

J. Allen Brack podczas spotkania z inwestorami w końcu wypowiedział się o Diablo Immortal. Produkcja zdaniem prezesa Blizzarda oferuje „autentyczne i głębokie doświadczenie Diablo” na smartfonach.

Wydawca już rozpoczął wewnętrzne testy, których wyniki są „zachęcające”, choć Blizzard przygotowuje się do następnej fazy rozwoju gry – w połowie 2020 roku planowane jest rozpoczęcie regionalnych testów. Zdaniem prezesa, opinia społeczności będzie „nieoceniona”.

Blizzard podkreślił zaangażowanie w rozwój gier na PC, ale dostrzeżono również możliwość oferowania „dodatkowych doświadczeń”, które pozwolą angażować graczy na różnych urządzeniach. J. Allen Brack potwierdził prace nad „wieloma inicjatywami mobilnymi”, które powstają obok gier na PC i konsole.

Na więcej szczegółów musimy zaczekać, jednak Blizzard ogłosi szczegóły produkcji jeszcze przed BlizzConem. Jeśli w trakcie testów nie wydarzy się nic zaskakującego, a wszystko przebiegnie po myśli twórców, to Diablo Immortal może zadebiutować na rynku pod koniec 2020 roku. Aktualnie korporacja nie podaje większych szczegółów, ponieważ nadal trwają prace nad dopracowaniem wszelkich aspektów doświadczenia.

Na naszym portalu możecie również sprawdzić:

Źródło: https://twinfinite.net/2020/02/diablo-immortal-alpha-testing/

Tagi: Blizzard Diablo Immortal NetEase