Iza Łęcka Iza Łęcka 20.01.2020 07:30
Devil May Cry Netflix
1724V

Devil May Cry trafi na Netflix w lutym

Devil May Cry może być jedną z nowości zmierzających na Netflix w przyszłym miesiącu. Na hiszpańskiej wersji platformy pojawiły się szczegóły dotyczące premiery serialu z łowcą demonów w roli głównej

W listopadzie 2018 roku Adi Shankar potwierdził nabycie licencji, na mocy której to twórca „Castlevanii” będzie mógł stworzyć animację na podstawie serii „Devil May Cry”. Niestety, najwidoczniej to nie ta seria zostanie wkrótce zaprezentowana na platformie, ponieważ Hiszpanie informują o innej premierze.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na hiszpańskiej wersji platformy Netflix, „Devil May Cry” zadebiutuje już 1 lutego, ale prawdopodobnie będzie to anime przygotowane przez Japończyków, które premierę miało w 2007 roku i składa się z 12 odcinków.

Nie możemy tej nowości jeszcze potwierdzić na polskim rynku, ale wpisując w wyszukiwarkę Google „Devil May Cry Netflix” zobaczycie już zakładkę przygotowaną w serwisie – niestety, aktualnie podstrona nie jest dostępna w Polsce.

Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona przez Netflix, możemy otrzymać ciekawą animację, która powinna przygotować fanów serii na serial stworzony przez Shankara. Twórca udowodnił już, że potrafi przenieść znane, growe IP w formie niezwykle dopracowanych produkcji animowanych.

Devil-May-Cry-Netflix

Sprawdźcie także na naszym serwisie:

Źródło: http://misiontokyo.com/noticias/el-1-de-febrero-llegara-a-netflix-devil-may-cry

Tagi: anime data premiery Devil May Cry netflix serial