Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.02.2020 14:35
Avatar gra od Ubisoft
820V

Ubisoft Massive wciąż pracuje nad grą z uniwersum Avatara

Wygląda na to, że Ubisoft wciąż planuje wydanie gry z uniwersum kultowego filmu Jamesa Camerona. Nie należy spodziewać się jednak szybkiej premiery.

Od lat głośno jest o tym, jakoby Ubisoft Massive miał pracować nad projektem gry w uniwersum Avatara, kultowego filmu Jamesa Camerona. Temat prac ucichł na długo, więc wielu zaczęło spekulować, że temat jest powoli zamiatany pod dywan, a cały projekt konserwowany. Wygląda na to, że nic bardziej mylnego!

Podczas prezentacji najnowszego rozszerzenia do Tom Clancy's The Division 2, Warlords of New York, Jesper Karabanov z Ubisoft potwierdził, że Avatar jest wciąż w fazie rozwoju, a prace cały czas trwają. Niestety nie mógł zdradzić zbyt wielu informacji:

Tak (prace trwają- przyp. red.), ale nie mogę o tym rozmawiać. Nie mogę powiedzieć nic więcej.

Cóż, choć nie poznaliśmy żadnych konkretnych informacji to wiadomość o tym, iż nie porzucono gry, bez wątpienia ucieszy wielu fanów, którzy jej wyczekują. Biorąc jednak pod uwagę to, jak oszczędny w słowach był twórca ze studia, można wnioskować, iż nieprędko doczekamy się premiery gry

Bieżący rok jest bardzo mocno wypchany, jeśli chodzi o duże premiery spod szyldu Ubisoftu, wiec może kolejny? Biorąc pod uwagę zapowiedź premiery kinowej sequelu "Avatara" na 21 grudnia 2021, może być to dobry moment na wydanie adaptacji w świecie gry. 

Sprawdź także inne informacje ze świata gier:

Źródło: https://screenrant.com/avatar-game-ubisoft-division-2-team-update/

Tagi: Avatar (tytuł roboczy) Massive Entertainment Ubisoft