Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2020 01:00
Prince of Persia: The Dagger of Time
9683V

Prince of Persia: The Dagger of Time ujawnione przez Ubisoft. Francuzi wbijają nóż w serca fanów

Od lat czekamy na nową część serii Prince of Persia. W swoim czasie pojawiły się plotki o wielkim tytule, ale zamiast konkretnej zapowiedzi ze świetnym zwiastunem, Ubisoft ujawnił Prince of Persia: The Dagger of Time. Firma stawia na doświadczenie VR.

Fani od dawna czekają na powrót serii Prince of Persia. Ubisoft zajął się rozwojem kilku innych IP, jednak mogliśmy mieć nadzieję, że w przyszłości otrzymamy pełnoprawną historię, która ponownie pozwoli nam wcielić się w ulubieńca tłumów.

Książę Persji powróci, ale za sprawą... Gry VR. Prince of Persia: The Dagger of Time skupia się na rozwiązywaniu łamigłówek, które pozwalają graczom opuścić lokację – tytuł jest przedstawiony jak „virtual-reality escape room”. W trakcie rozgrywki czteroosobowe zespoły zajmą się zagadkami, a podczas współpracy skorzystają z tytułowego artefaktu – pozwoli on na między innymi przyspieszenie lub cofnięcie czasu.

Prince of Persia: The Dagger of Time ma oczywiście skromną fabułę – gracze będą musieli uciec z Twierdzy Czasu i zapobiec uwolnieniu armii Potworów Piasku. Za tytuł odpowiada Ubisoft Düsseldorf.

Sprawdźcie kolejne informacje o grach Ubisoftu:

Źródło: Ubisoft

Tagi: Prince of Persia Prince of Persia: The Dagger of Time Ubisoft