Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2020 17:28
The Division 2
4450V

The Division 2 w promocji za 12 zł. Ubisoft chce zapełnić serwery

Ubisoft rozpoczął kolejną promocję na The Division 2. Gra jest już dostępna za 12 zł i jest to w zasadzie oferta, obok której trudno przejść obojętnie, ponieważ tytuł oferuje bardzo przystępny gameplay.

Systematycznie mam okazję informować czytelników PPE o licznych promocjach, ale nie często widzimy takie ceny. Tom Clancy's The Division 2 jest dostępne na komputerach osobistych za zaledwie 12 zł – taką propozycję znajdziecie w sklepie Ubisoftu oraz na Epic Games Store.

The Division 2 w promocji za 12 zł

Jest to dość wymowna sytuacja, która pokazuje, że choć Ubisoft wciąż rozwija produkcję, to liczba zainteresowanych nie prezentuje oczekiwanego poziomu. W lutym gra otrzymała trzeci sezon zawartości, a już w marcu deweloperzy zaproszą graczy na duże rozszerzenie, więc jak widać prace nad rozwojem pozycji trwają i pewnie zespół chce mieć pewność, że w tytule nie zabraknie chętnych do zabawy.

The Division 2 wylądowało na półkach sklepowych w marcu 2019 roku. Gra zebrała oceny na poziomie 83% i od tego czasu została rozbudowana o dwa duże rozszerzenia. Francuska korporacja w swoim czasie informowała, że produkcja nie spełniła oczekiwań finansowych, ale mimo to Ubisoft zamierza rozwinąć projekt, by zapewnić odpowiednią rozgrywkę.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/tom-clancys-the-division-2-na-pc-za-12-zl-w-ubistore/

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive