Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.02.2020 12:15
Indiana Jones 5 na planie od kwietnia
653V

Indiana Jones 5. Harrison Ford przekonuje, że zdjęcia rozpoczną się w kwietniu

Najbardziej rozpoznawalny poszukiwacz przygód w historii kina ma powrócić na plan już za dwa miesiące. Harrison Ford ponownie wskoczy w buty Indiany Jonesa.

Wygląda na to, że wreszcie, po ponad dziesięciu latach od pierwszych pogłosek, ruszą prace na planie do najnowszej odsłony przygód Indiany Jonesa. Pierwsze informacje otrzymaliśmy kilka dni temu i potwierdzono wtedy również, że w obsadzie ponownie znajdzie się Harrison Ford. 

Aktor nie zwalnia tempa i pomimo 77 lat na karku, wciąż zamierza dobrze bawić się podczas kręcenia filmu. Kilka dni temu wziął on udział w ciekawej rozmowie, na łamach programu CBS Sunday Morning, gdzie zdradził, kiedy rozpoczną się zdjęcia do wyczekiwanej kontynuacji. Został zapytano o to, jak to jest, wracać do takich ról po latach:

Staram się nie wyglądać głupio, no wiesz... Kręcić się w obcisłych spodniach i wysokich butach. Dam Ci dużo konkretniejszą odpowiedź,  gdy zaczniemy kręcić Indianę Jonesa za około dwa miesiące.

Wygląda więc na to, że już w kwietniu, pierwszy raz od czasów filmu "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki", aktor powróci do kultowej roli, aby raz jeszcze wyruszyć na niebezpieczną przygodę pełną pułapek. Kilka dni temu przekazano, że reżyserem filmu zostanie Steven Spielberg, który odpowiadał także za wszystkie poprzednie odsłony. Reasumując- jest na co czekać! 

Interesujesz się kinem i serialami? Przeczytaj także:

Źródło: https://www.ign.com/articles/indiana-jones-5-to-start-shooting-in-april-says-harrison-ford?sf117473155=1&fbclid=IwAR0MWH20A80KOWsAWvSk1pVGGWactFarrm8Lxw59P3hFhzTrIvo6OareHTk

Tagi: film Harrison Ford Indiana Jones