Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2020 19:01
Castlevania 3 Netflix
746V

Castlevania 3 od Netflix na zwiastunie. Platforma szykuje graczy na historię

Netflix zaprezentował pełny zwiastun trzeciego sezonu „Castlevanii”. Historia powróci na serwery już na początku przyszłego miesiąca i dzisiaj otrzymaliśmy wgląd w przygotowane wątki. Na materiale nie brakuje kilku bestii oraz efektownych scen.

W lipcu 2017 roku na serwerach Netflixa zadebiutowały cztery odcinki „Castlevanii”, która została bardzo ciepło przyjęta przez widzów – gracze nie spodziewali się, że platforma może zaproponować tak ciekawą i dobrze wykreowaną opowieść. Firma postanowiła kontynuować wydarzenia i w październiku 2018 roku zobaczyliśmy drugi sezon, a już 5 marca na serwerach wylądują nowe odcinki.

Netfix w końcu odsłonił karty prezentując zwiastun „Castlevania 3” i trudno w tym miejscu narzekać, ponieważ ponownie widzimy kilka ciekawych scen, które potrafią rozbudzić wyobraźnię. Autorzy korzystają ze znanej kreski, więc możemy mieć pewność, że projekt pod tym względem będzie trzymał bardzo wysoki poziom.

Warto przypomnieć, że Netflix coraz chętniej pracuje nad IP od Capcomu – firma nadal rozwija animowaną historię w świecie Devil May Cry, a jednocześnie już wkrótce ruszą prace na planie serialu Resident Evil. Możemy mieć nadzieję, że korporacje nie zawiodą i zaproponują świetne przygody.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: Netflix

Tagi: Castlevania Castlevania 3 Netflix serial trailer zwiastun