Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2020 15:04
Stranger Things 4
2219V

Stranger Things 4 na zwiastunie! Netflix pozdrawia z Rosji

„Stranger Things 4” został zaprezentowany przez Netflix. Firma ujawnia umiejscowienie wydarzeń i potwierdza powrót jednego z bohaterów. Platforma w świetny sposób przypomina światu o serialu.

Netflix przerywa ciszę związaną ze „Stranger Things 4”. Platforma opublikowała właśnie nowy zwiastun, który potwierdza dwa ważne wątki – przynajmniej część wydarzeń zostanie rozegranych na terenie Rosji, a w serialu ponownie wystąpi David Harbour. W zasadzie można odnieść wrażenie, że twórcy postanowili uśmiechnąć się szeroko do oddanych fanów.

Stranger Things 4 w Rosji?

Netflix tym razem bardzo szybko rozpoczął kampanię marketingową „Stranger Things”, ale nie jest to raczej przypadek – to jedna z najpopularniejszych produkcji przygotowywanych przez streamingowego giganta i sympatycy serii wprost domagali się odpowiedzi na jedno kluczowe pytanie. Dostaliśmy szybki materiał – to zaledwie 50 sekund – ale prezentacja powinna uspokoić część entuzjastów, którzy mogą teraz szukać kolejnych szczegółów dotyczących produkcji.

Należy na pewno podkreślić, że nie możemy liczyć na szybką premierę „Stranger Things 4”. Ekipa znajduje się na planie, a zaprezentowany materiał jest potwierdzeniem, że wszystko zmierza w odpowiednim kierunku. Prace na planie „Stranger Things 4” rozpoczęły się tym razem od wycieczki na Litwę – pierwsze sceny serialu zostały przygotowane w dokładnie tym samym więzieniu, który widzieliśmy w „Czarnobylu”.

Stranger Things 4 i specjalna wiadomość od braci Duffer

Netflix Polska opublikował nawet specjalną wiadomość od braci Duffer, którzy potwierdzają powrót „Amerykanina”. Hopper ma jednak spore problemy... Choć nawet w USA nie jest podobno zbyt przyjemnie:

Cieszymy się, że możemy oficjalnie potwierdzić, że produkcja Stranger Things 4 jest w toku, a jeszcze bardziej z tego, że ogłaszamy powrót Hoppera! Chociaż to akurat nie do końca dobra wiadomość dla naszego "Amerykanina", który jest więziony na śnieżnym pustkowiu Kamczatki, gdzie czyha na niego niebezpieczeństwo ze strony ludzi... i nie tylko. 

Tymczasem w USA pojawi się nowe zagrożenie – coś długo dotąd skrywanego, coś, z czym wszystko jest związane...

Czwarty sezon zapowiada się być najstraszniejszym do tej pory i nie możemy się doczekać, aż wszyscy go zobaczą. 

Tymczasem - módlcie się za Amerykanina.

Pozdrowienia z Rosji

Bracia Duffer

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: Netflix

Tagi: Netflix Stranger Things Stranger Things 4