Iza Łęcka Iza Łęcka 13.02.2020 08:04
Wiedźmin 3 Switch
4078V

Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch może nie otrzymać oczekiwanej i dużej aktualizacji

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafił na Nintendo Switcha za sprawą Saber Interactive. Twórcy portu zapowiedzieli przygotowanie wielkiej aktualizacji, która miała znacząco ulepszyć doświadczenie graczy – problemem okazuje się fakt, że informacje o aktualizacji zostały usunięte.

Wiedźmin 3: Dziki Gon działa na Nintendo Switchu w zadowalającej jakości. Nie możemy mówić o wybitnym doświadczeniu porównywanym z rozgrywką na PlayStation 4, Xboksie One czy komputerach osobistych, jednak gra działa, a rozgrywka daje sporo satysfakcji.

Za port odpowiedzialne jest studio Saber Interactive, które od kilku tygodni zapowiadało przygotowanie dużej i ważnej aktualizacji. Zespół informował o „głównej łatce”, która miała znacząco poprawić doświadczenie graczy – mogliśmy oczekiwać między innymi lepszej płynności animacji.

Twórcy na swojej stronie w kilku miejscach zapowiadali patch, jednak po jakimś czasie zamiast aktualizacji, wszelkie informacje zostały usunięte z witryny. Saber Interactive podkreśla, że wszystkie pytania, komentarze oraz sugestie dotyczące Wiedźmina należy kierować do CD Projekt RED.

Studio tak naprawdę nigdy nie zapowiedziało dokładnie, jakie elementy z Wiedźmina 3 chciało poprawić, lecz w wielu miejscach zespół podkreślał, że będzie to w „głównej łatce”, która miała zapewnić lepszą jakość rozgrywki.

Sprawdźcie inne tematy związane z Wiedźminem:

Źródło: https://wccftech.com/the-witcher-3-nintendo-switch-major-update-removes/

Tagi: aktualizacja CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon