Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2020 20:15
Wiedźmin Netflix Geralt
8430V

Wiedźmin 2 od Netflix w produkcji i z pierwszymi przeciekami. Nilfgaard na planie znowu straszy strojami

Koniec wyczekiwania – rozpoczęły się prace na planie drugiego sezonu „Wiedźmina” od Netflix. Aktorzy wrócili do pracy, ale nie mamy dobrych wieści dla widzów, którzy liczyli na nową jakość nilfgaardzkich strojów. Są pierwsze przecieki z planu.

Na kilka miesięcy przed premierą pierwszego sezonu „Wiedźmina” od Netflix otrzymaliśmy zdjęcia, które zaprezentowały fatalne stroje Nilfgaardu. W tamtym czasie tylko nieliczni wierzyli, że platforma może zapewnić takie „fatałaszki”, jednak później przedstawiciele firmy wielokrotnie tłumaczyli się z tej sytuacji.

Wiedźmin 2 w pełnej produkcji. Nilfgaard znowu straszy

Teraz możemy potwierdzić, że ruszyły prace na planie 2. sezonu „Wiedźmina” od Netflix, ale jest to jednocześnie zła wiadomość – platforma nie poprawiła strojów Nilfgaardu. Na początku tego tygodnia odbyły się testy kostiumów dla statystów i poniżej zobaczycie zdjęcia.

Redanianintelligence (to oni pierwszy raz pokazali stroje) ponownie otrzymało w swoje ręce materiały, które potwierdzają starą jakość pancerzy. Dziennikarze mają nadzieję, że „obiecana zmiana” może nastąpić w kolejnych odcinkach. Jednak na pewno przynajmniej w części drugiego sezonu „Wiedźmina” znowu zobaczymy fatalny projekt strojów.

Trudno w zasadzie powiedzieć – gdzie leży problem... Może twórcom ponownie zabrało czasu na przygotowanie projektu? Warto zaznaczyć, że w styczniu obiecano nowe stroje.

Dziennikarze potwierdzili także nowego aktora – Mike Wood wcieli się w żołnierza Nilfgaardu.

Wiedźmin 2 Netflix Nilfgaard 1

Wiedźmin 2 Netflix Nilfgaard 2

Sprawdźcie inne tematy związane z Wiedźminem:

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/02/12/the-witcher-season-2-begins-filming-with-nilfgaard/

Tagi: Netflix Nilfgaard wiedźmin wiedźmin 2