Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.02.2020 07:43
Netflix Wiedźmin
5316V

Wiedźmin od Netflix. 2 sezon ze zmienionymi zbrojami Nilfgaardu i innymi poprawkami. Poznaliśmy reżyserów

Wiedźmin od Netflixa okazał się porządnym serialem, ale pewnego jego elementy zdecydowanie wymagają poprawy w sezonie drugim. Wiadomo już, że chodzi m.in. o pancerze wojowników Nilfgaardu.

Lauren S. Hissrich, showrunnerka całego przedsięwzięcia, zdradziła w trwającym 55 minut podcaście "Writer Expierience", że zbroje żołnierzy Nilfgaardu zostaną zmienione w sezonie 2 "Wiedźmina".

Totalna zmiana pancerzy Nilfgaardu

"Zbroje Nilfgaardu będą totalnie inne, niż w sezonie pierwszym. Tworzenie serialu daje nam możliwość wykonania korekty naszego kursu, jeśli zachodzi taka potrzeba - zapewniała w trakcie audycji showrunnerka serialu Netflixa.

Hissrich potwierdziła również, że faza preprodukcji drugiego sezonu Wiedźmina jest aktualnie wykonywana w Londynie. Zdjęcia do drugiego sezonu mają potrwać wg planu 125 dni.

"Sezon drugi jest ekscytujący. To szansa dla nas, by przyjrzeć się pomyłkom, które popełniliśmy i by je poprawić. by opowiedzieć lepsze historie, przyjrzeć się temu co nie zadziałało i się tego pozbyć - zacząć pewne rzeczy od nowa" - powiedziała Hissrich.

Hissrich zdradziła również, że zdjęcia do sezonu 2 będą kierowane przez 4 reżyserów: każdy z nich stworzy 2 epizody (w drugim sezonie zobaczymy 8 odcinków). Wiadomo już, że chodzi o następujących trzech reżyserów (czwarte nazwisko nie zostało jeszcze ujawnione).

Ujawnieni reżyserzy 2 sezonu Wiedźmina:

  • Stephen Surjik ("Lost in Space", "The Umbrella Academy", "See")
  • Edward Bazalgette ("The Last Kingdom", "Doctor Who", "Poldark")
  • Sarah O’Gorman ("The Last Kingdom", "Cursed", "Jamestown")

Warto również sprawdzić:

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/01/29/the-witcher-season-2-to-have-four-directors-totally-different-nilfgaard-armor/

Tagi: hissrich netflix wiedźmin witcher