Iza Łęcka Iza Łęcka 07.02.2020 11:51
Beyond Good and Evil 2
616V

Beyond Good & Evil 2 oraz Skull & Bones to odległy temat. Ubisoft wspomina o premierach

Dla Ubisoftu nadchodzący rok będzie obfitował w wielkie premiery – zapowiedziano bowiem 5 gier AAA. Pomimo wielkich nadziei graczy, nie możemy się jednak wśród nich spodziewać Beyond Good & Evil 2 i Skull & Bones.

Ubisoft przedstawił swoje wyniki finansowe za ostatni kwartał. Oprócz zestawień kwot, dla graczy niezwykle ważna jest jedna informacja – w nadchodzącym roku fiskalnym możemy spodziewać się 5 premier gier AAA. Chociaż już część produkcji zostało oficjalnie zapowiedzianych, a dwie spośród nich zostały określone przez Jasona Schreiera z Kotaku, fani Beyond Good & Evil wciąż liczyli na niespodziankę związaną z nadejściem oczekiwanej kontynuacji. 

Jak się jednak okazuje, w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy nie możemy spodziewać się debiutu Beyond Good & Evil 2. Yves Guillemot, dyrektor generalny Ubisoftu, zapytany o ten tytuł odparł, że „nie będzie go wśród pięciu gier, które ogłosimy”. Zatem, zgodnie z planem wydawniczym przyjdzie nam zaczekać jeszcze przynajmniej kilkanaście miesięcy – najwcześniej bowiem możemy mówić o kwietniu 2021 roku, czyli już w czasie, gdy na rynku rozgoszczą się PS5 i Xbox Series X.

Dodatkowo, kolejny tytuł AAA Ubisoftu, który rozbudził nieco zainteresowanie graczy – Skull & Bones – został zaplanowany na lata finansowe 2021-2022. Już jakiś czas temu mówiliśmy o przełożeniu tej premiery i możliwym pojawieniu się serialu Skull & Bones, który jak na razie nie doszedł do skutku. Miejmy nadzieję, że projekt nie został skasowany i otrzymamy interesujące wprowadzenie w to dobrze zapowiadające się uniwersum.

Na naszym serwisie przeczytacie także wiadomości dotyczące Ubisoftu:

Źródło: https://www.gamesindustry.biz/articles/2020-02-06-beyond-good-and-evil-2-isnt-part-of-ubisofts-plans-for-next-fiscal-year

Tagi: Beyond Good Beyond Good & Evil 2 Ubisoft Wild Sheep Studio