Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2020 16:15
PS4 serce
3930V

PS4 z dziwną reklamą. „Poczuj moc PlayStation”

Sony opublikowało nową reklamę PS4, która jednak nie skupia się na nowych tytułach zmierzających na PlayStation 4. Firma nie pokazuje nawet wcześniej wydanych gier. Jest to podobno materiał przygotowany na walentynki.

Sony systematycznie publikuje kolejne reklamy zachęcające graczy do kupowania PS4 oraz gier przygotowanych na tę konsolę, ale tym razem otrzymaliśmy walentynkowy spot. Nie jest to jednak bezpośrednie wyznanie miłości – choć pewnie niektórzy znajdą tutaj odpowiedni przekaz.

Zazwyczaj japońska korporacja pokazuje 2-3 produkcje zmierzające na PlayStation 4, dorzuca na listę kilka wcześniej wydanych tytułów i w tym wypadku komunikat jest prosty do odczytania – widzisz jakimi opowieściami będziesz zajęty przez kilka następnych tygodni.

Teraz jednak Sony uważa, że mamy poczuć „więcej niż miłość w Walentynki”... Jestem przekonany, że wielu graczy będzie mogło mówić o tym „uczuciu”, gdy już w końcu zobaczymy PS5. Mimo wszystko trzeba przyznać, że Japończycy nie oszczędzają, bo skala spotu prezentuje się naprawdę dobrze.

Sprawdźcie kolejne informacje dotyczące PS4:

Źródło: YouTube.com

Tagi: moc playstation playstation 4 ps4 reklama Sony