Iza Łęcka Iza Łęcka 12.02.2020 13:30
Nioh 2
1049V

Nioh 2 w złocie. Kolejna gra na wyłączność PS4 jest gotowa na premierę

Team Ninja na miesiąc przed premierą potwierdziło zakończenie głównych prac nad Nioh 2. Posiadacze PS4 mogą szykować się na wymagającą produkcję, która systematycznie zbierała pochwały od dziennikarzy oraz graczy podczas testów beta.

W 2020 roku posiadacze PS4 mogą szykować się na kilka niezwykle mocnych, ekskluzywnych gier. Dreams oficjalnie zadebiutuje w najbliższy piątek, a już w następnym miesiącu odbędzie się premiera Nioh 2 tytuł trafi na półki sklepowe 13 marca.

Team Ninja już w ubiegłym tygodniu sugerowało, że za niedługo potwierdzi zakończenie prac nad grą. Tej pozytywnej wiadomości mogliśmy się więc spodziewać – Nioh 2 został ozłocony, gracze wyczekujący wymagających zmagań mogą więc mieć pewność, że debiut tytułu odbędzie się w terminie.

Japońskie studio może już planować kolejne poczynania – już wcześniej zapowiadano, że Nioh 2 otrzyma DLC rozbudowujące historię oraz oferujące nowych przeciwników. Twórcy powinni także startować z następnymi projektami – nie będzie wielkim zaskoczeniem, gdy deweloperzy przedstawią nową grę na PS5.

Musicie przyznać, że Team Ninja posiada ostatnio znakomitą passę. Zespół stworzył między innymi doceniane: Dissidia: Final Fantasy NT, Dead or Alive 6, Nioh, Marvel Ultimate Alliance 3 oraz Fire Emblem Warrior.

Na naszym serwisie przeczytacie także o Nioh 2:

Źródło: Team Ninja

Tagi: Koei Tecmo Nioh 2 Team Ninja