Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2020 15:21
The Last of Us 2 Ellie
6259V

Twórcy The Last of Us 2 mają prezent dla graczy na PS4. Gra w ostatniej fazie produkcji, nadciąga gameplay

The Last of Us 2 nadciąga i już wkrótce otrzymamy świeży gameplay prezentujący ostateczną wersję gry. Twórcy z tej okazji opublikowali miły prezent dla wszystkich fanów Naughty Dog – możecie upiększyć menu PS4 za pomocą dynamicznego motywu.

Twórcy The Last of Us: Part II właśnie potwierdzili bardzo ważną wiadomość – pozostało 108 dni do premiery najnowszej historii Naughty Dog i deweloperzy „wkroczyli w ostatnią fazę produkcji”! Prace nad pozycją zostaną wkrótce zakończone, więc wiele na to wskazuje, że premiera tytułu tym razem nie zostanie przełożona.

The Last of Us 2 i prezent dla graczy z PS4

Deweloperzy nie ukrywają, że jest to dla nich ważny moment, bo mogą w końcu prezentować ostateczną jakość gry – na PAX East (27 luty – 1 marca) odbędą się nowe prezentacje gry. Dziennikarze otrzymają dostęp do finalnego kodu i możemy liczyć na świeży gameplay. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich graczy, którzy od dawna wyczekują na ten tytuł.

Studio potwierdziło także powrót do sklepów kolekcjonerki (USA), a nawet pokazało figurkę, która została przygotowana przez Dark Horse – produkt będzie dostępny od 13 marca 2020 roku.

Na koniec przyjemność: 9DEK-PKNG-N445 – ten kod pozwoli Wam pobrać nowy, dynamiczny motyw z The Last of Us 2 dla PS4. Autorzy za jego pomocą pokazują dwie piękne grafiki... Trzeba przyznać, że wygląda to cudownie.

Grafiki trafiły także do naszej galerii:

The Last of Us 2 Ellie 1

The Last of Us 2 Ellie 2

Warto zajrzeć na:

Źródło: Naughty Dog

Tagi: Naughty Dog prezent Sony Interactive Entertainment The Last of Us 2 The Last of Us: Part II