Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2020 14:39
Dreams PS4
1761V

Dreams już dostępne na PS4. Pierwsi gracze sprawdzają pełną wersję ekskluzywnej gry Sony

Dreams zadebiutuje na rynku dopiero w piątek, ale już dzisiaj pierwsi gracze mogą zapoznać się z produkcją przygotowaną ekskluzywnie na PS4. Twórcy zapraszają fanów budowania światów – pierwsi chętni mogą zapoznać się z pełną wersją gry.

Gracze na PS4 bardzo długo czekali na Dreams. Produkcja była przygotowywana przez całą generację, ale już dzisiaj pierwsi szczęśliwcy mogą zapoznać się z pełną wersją gry – na początek autorzy zapraszają entuzjastów tytułu, którzy brali udział we Wczesnym Dostępie. Premiera produkcji została zaplanowana na najbliższy piątek, ale deweloperzy zapraszają fanów na serwery kilka dni wcześniej, by wynagrodzić im zaangażowanie w projekt.

Trzeba oczywiście pamiętać, że debiut Dreams to początek pracy Media Molecule. Deweloperzy mają teraz miesiącami oferować nowe motywy oraz kolejne funkcje, by zapewnić graczom kompletne doświadczenie – tutaj każdy zainteresowany ma stworzyć swoje prawdziwe marzenia.

Według wciąż nieoficjalnych informacji, Dreams ma trafić na PC i PS5. Premiera na konsoli Sony jest raczej pewniakiem biorąc pod uwagę wieloletnie wsparcie, ale w swoim czasie pojawiły się plotki, według których twórcy mają zaoferować rozbudowany edytor także na komputerach osobistych.

Autorzy potwierdzili, że po pobraniu najnowszej aktualizacji gracze będą musieli ponownie przejść sekwencję wprowadzającą, a następnie zobaczą wielkie zmiany. Jednocześnie zainteresowani nie stracą postępu wykreowanego podczas Wczesnego Dostępu.

Jesteście ciekawi Dreams? Sprawdźcie inne informacje:

Źródło: Media Molecule

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment