Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2020 16:41
Nioh 2 gameplay
1202V

Nioh 2 wygląda świetnie. Gameplay przedstawia mnóstwo pojedynków

Sympatycy wymagających gier mogą przygotowywać się na wiele ekscytujących pojedynków z Nioh 2. Najnowsze fragmenty rozgrywki pokazują bardzo wysoki poziom kolejnej gry Team Ninja, która według aktualnych informacji zmierza wyłącznie na PS4.

Team Ninja przygotowuje graczy na wielką premierę Nioh 2. Produkcja będzie dostępna na PS4 już 13 marca, więc studio ma ostatni moment na pokazanie graczom nowych elementów i zachęcenie śmiałków do kolejnej wymagającej przygody.

Twórcy pozwalają dzisiaj spojrzeć na nowe fragmenty, ale nie obawiajcie się ogromnych spoilerów. Na filmach zobaczycie pojedynki z między innymi bossem, jednak deweloperzy dobrali materiał w taki sposób, by nie zepsuć graczom zabawy. Nie znajdziecie tutaj wielu przerywników filmowych.

Nioh 2 ponownie błyszczy i produkcja zapewni masę ekscytujących pojedynków – teraz możemy liczyć na dynamiczniejszą akcję, w której nie zabraknie nowych zdolności. Nawet na przedstawionej rozgrywce zobaczycie, jak główny bohater czerpie garściami z mocy demonów i chętnie w ten sposób walczy z napotkanymi przeciwnikami.

Trudno powiedzieć, jak rozbudowa rozgrywki wpłynie na poziom trudności, ale według przedstawionych informacji – Nioh 2 nadal nie wybacza najmniejszych błędów, więc mamy otrzymać od deweloperów bardzo wymagającą przyjemność.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Koei Tecmo Nioh 2 Team Ninja